СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

Студентські роки є найцікавішими у житті кожної людини, яка навчалась у будь-якому навчальному закладі. Це не тільки можливість одержувати знання, брати участь у різноманітних заходах, а це і можливість подорожувати.

Так, студенти 146 групи факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського 13 травня 2017 року відвідали місто Київ. У культурній програмі було відвідування пам’яток історичної спадщини України: Києво-Печерської Лаври, Софії Київської, Михайлівського собору, Андріївської церкви. А також, для студентів було дуже важливо побувати у Києві у період проходження конкурсу «Євробачення» в Україні. Їм пощастило, оскільки вдалося побувати на репетиції сучасної української співачки Еріки. Враженя студентів незабутні!