МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ

Викладач кафедри іноземних мов факультету іноземної філології Єфименко Тетяна Миколаївна пройшла наукове стажування у Західно-Фінському коледжі (LansiSuomen Opisto, м. Гуйттінен, Фінляндія). Програма стажування передбачала опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з перевіркою власного володіння іноземною мовою. Навчальний курс включав наукову підготовку за передовими технологіями, участь у практичних тренінгах, семінарах, роботу в малих групах із метою самостійного вивчення європейського досвіду освітньої діяльності.

Під час проекту учасники відвідали відділ освіти у мерії м. Гуйттінен, гімназію, університет прикладних наук Сатакунти.

Міжнародне стажування – гарна можливість підвищити фаховий рівень викладання дисциплін в університеті на основі європейського досвіду.