Проект “Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, nd academic writing in struction in Ukraine’s regions/ DocHub”

У рамках міжнародної програми Еразмус + викладачі кафедри англійської мови і літератури Мироненко Т.П., Добровольська Л.С., Баркасі В.В., Філіпп’єва Т.І., Щербакова О.Л. та студенти -магістранти спеціальності “Мова і література (англійська)” Рудичик Олена, Шептицька Юлія, Савчук Анастасія та Тригуб Крістіна приймали учасників консорціуму проекту “Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, nd academic writing in struction in Ukraine’s regions/ DocHub” з 12.06 – 13.06.2017 року. Університети партнери: університет Тампере (Фінляндія), Національний університет “Києво-Могилянська Академія”, Національний університет “Львівська політехніка”, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара. Учасники проекту працювали дружно та плідно над розробкою курсу “Академічне писемне мовлення” для аспірантів. Кінцевим результатом стало створення основних положень і контенту нового курсу.