ENGLISH LANGUAGE FELLOW PROGRAM

8 вересня 2017 року факультет іноземної філології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського відвідав пан Хосе Луїс Переа-Хернандес (США). Пана Хосе Луїса Переа запрошено до Миколаївського національного університету для проведення занять з англійської мови для студентів факультету іноземної філології, надання консультацій з методики викладання англійської мови для викладачів та проведення наукових досліджень протягом 2017-2018н.р. у рамках програми “Стипендії Фулбрайта” в Україні та на підставі гранту “Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат програми Державного департаменту США” (English Language Fellow Program). У рамках робочого візиту пан Хосе Луїс Переа зустрівся з ректором університету, академіком В.Д. Будаком, деканом факультету іноземної філології Т.О.Мороз, викладачами факультету.