Увага,конкурс!

Шановні студенти! До 99-ї річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського оголошується творчий конкурс «Філософія для дітей В.О. Сухомлинського як складова розвитку творчої особистості від дошкілля до вищого навчального закладу»

Переможці та призери конкурсу визначаються в таких номінаціях:

Поезія: поема, ода «Педагогіка добра».
Літературна композиція: твір-мініатюра, есе, етюд: «До хорошого уроку вчитель готується все життя».
Розробка заняття для дітей дошкільного віку на матеріалі казок Василя Сухомлинського.
Конспект уроку для початкової школи із використанням оповідань В.О. Сухомлинського.
Малюнки, портрети, фото-колажі «Школа радості».
Оригінальні декоративні вироби, вишивки, авторські поробки тощо «Ціле море світла».

Роботи приймаються у термін з 11 вересня до 22 вересня 2017 року в головному корпусі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського аудиторії 01-407 кафедра педагогіки та дитячої психології.

Переможці та призери конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, а також – поїздкою до пам’ятних місць життя і праці видатного педагога (м. Павлиш).

Підсумки конкурсу будуть оприлюднені на сайті університету.

Чекаємо на ваші роботи і бажаємо творчого натхнення!