ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

22 вересня 2017 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти. Дружня родина факультету приймала нових студентів, які вирішили присвятити своє життя вивченню іноземних мов.
Урочистості розпочалися привітанням декана факультету, Мороз Тетяни Олександрівни, яка висловила переконання, що сьогоднішні першокурсники одного з кращих факультетів стануть чудовими фахівцями з іноземних мов, які прославлятимуть Alma Mater і працюватимуть на благо нашої держави.
Студенти перших курсів презентували свої групи та показали які вони талановиті та творчі особистості. За традицією, випускники дали настанови, поради та передали першокурсникам символічний «Студентський квіток».
Теплі привітання, конкурси, радість та хвилювання першокурсників, святковий концерт та позитивні емоції всіх присутніх створили піднесену атмосферу урочистості.
Вітаємо наших першокурсників! Бажаємо успіхів у навчанні, творчого натхнення та яскравого студентського життя!