СТАРТ ПРОГРАМИ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

4 жовтня 2017 року на факультеті іноземної філології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського стартувала програма професійного розвитку з методики викладання англійської мови «American English Webinar Series 7» за підтримки Державного департаменту США. До участі у програмі долучилися магістранти, учителі ЗОШ м. Миколаєва, викладачі англійської мови. Програма складається з серії on-line вебінарів, авторами яких є провідні американські фахівці в галузі методики викладання англійської мови. Координатором і ведучим програми є спеціаліст-стипендіат програми викладання англійської мови Державного департаменту США, учасник Програми академічних обмiнiв імені Фулбрайта Луїс Переа.
Бажаємо учасникам плідної роботи та творчих успіхів!