ЕКСКУРСІЯ ДО ВІЙСЬКОВОЇ КАФЕДРИ МНУ

Напередодні Дня захисника України студенти І та ІІ курсів факультету іноземної філології відвідали кафедру військової підготовки МНУ імені В.О.Сухомлинського. Заступник завідувача кафедри з виховної роботи, полковник запасу, кандидат історичних наук, доцент Василенко С.М. провів гостей до залу військової історії та розповів гостям про спеціальність та порядок роботи кафедри. Студенти побачили різні експонати, багато з яких були створені студентами кафедри та самими викладачами; на стенді бойової слави – фотокартки випускників кафедри та викладачів, які несли службу в зоні АТО. Далі екскурсія продовжилася у навчальній аудиторії, де студенти на власні очі могли побачити парашути, човни та інше приладдя для десантників, а також БРТ, який «доручили» завести одному із відвідувачів. У електронному тирі майбутні філологи та перекладачі мали можливість постріляли з пістолета Макарова та іншої зброї.

Дякуємо співробітникам кафедри військової підготовки за цікаву екскурсію!