Скажімо помилкам “ні”

21 лютого вся країна святкує День рідної мови. З нагоди цього свята студенти факультету іноземної філології організували флешмоб, метою якого стало виявлення помилок на шпальтах зовнішньої реклами міста Миколаїв. Студентами зафіксовано більше 50 помилок різного типу: граматичних, орфографічних, пунктуаційних, лексичних. Фото з підтвердженням наявності помилок опубліковано на сторінках мереж Інстаграм та Фейсбук спеціальності «Прикладна лінгвістика».

Кожен з нас має право називати рідною мовою ту, яку він уважає своєю материнською, тому відхилення від норми знайшли на україномовних, російськомовних та англомовних банерах, вивісках. З метою подальшого уникнення таких мовних «прикрощів» спеціальність «Прикладна лінгвістика» закликає провідні рекламні агенства Миколаєва до співпраці.