Вітання переможцям конкурсу

Професорсько-викладацький склад філологічного факультету МНУ імені В. О. Сухомлинського вітають студентку 356 групи Романюк Анну Олександрівну з перемогою й почесним ІІІ місцем (обласного) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Кожна освічена людина повинна знати та любити рідну мову, вміти правильно спілкуватись і висловлювати свої думки. 20 листопада 2019 року на базі Миколаївського  національного  університету імені Василя Олександровича Сухомлинського пройшов ІІІ тур (обласного) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Основна мета конкурсу ‒ затвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів та звершень!