VII обласна науково-практична онлайн-конференція «Творчість Лесі Українки і сучасність»

23 січня 2021 року студентки 216 групи Анастасія Єрмак та Ірина Пісьменна під керівництвом ст. викл. Мхитарян О. Д. взяли участь у VІІ обласній науково-практичній онлайн-конференції «Творчість Лесі Українки і сучасність», приуроченої 150-й річниці з дня народження видатної української поетеси, драматургині та перекладачки. Науковий захід традиційно організовано обласним Будинком художньої творчості для відділень літературознавства, фольклористики, мовознавства та мистецтвознавства Миколаївського територіального відділення МАН України. Родзинкою цьогорічної конференції стало залучення до науково-дослідницької роботи інтелектуально і творчо обдарованої молоді як закладів загальної середньої, позашкільної освіти, так і ЗВО.
Студентки філологічного факультету гідно презентували власні наукові та творчі здобутки, опубліковані у збірнику тез конференції та вибороли одне з призових місць для продовження наукових пошуків у форматі Всеукраїнської конференції «Леся Українка у вимірах національної та світової культури». Щиро вітаємо Анастасію Єрмак, Ирину Пісьменну та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Возможно, это изображение (1 человек)Нет описания фото.Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Світлана Каленюк)Нет описания фото.Возможно, это изображение (4 человека)Нет описания фото.Возможно, это изображение (2 человека и экран)Возможно, это изображение (2 человека и текст «шевченко дар шевченкодар'я я iPhone (катя)»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *