ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

7 травня викладачі кафедри загальної та прикладної лінгвістики Л.В. Айзікова, Д.В. Пустовойченко, М.А. Раковська та Р.В. Майдорода запросили студентів університету на онлайн зустріч, щоб відати шану українському народові, який відіграв непересічну роль у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні. Студенти філологічного, механіко-математичного факультетів і факультету фізичної культури та спорту підготували тематичні постери та презентації. Під час натхненної розповіді студентки 216 гр. Анастасії Єрмак учасники заходу дізналися про історію та символічне значення червоного маку як символу пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни. Важливо пам’ятати, що війна – це не лише зброя та військові дії, не лише геополітика, військова статегія і тактика, а й страшна катастрофа для мільйонів людських доль.