Тіщенко А.В.

викладач кафедри іноземни мов

Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського

ОСВІТА

2017-                      аспірант Інституту проблем виховання НАПН України (м. Київ)

2011-2012            диплом магістра з відзнакою, за спеціальністю «Мова та література (англійська, німецька)», кваліфікація філолог, викладач англійської, німецької мов та зарубіжної літератури, МНУ ім.В.О. Сухомлинского.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

2016-2017       викладач кафедри перекладу та заступник декана з організаційно-виховної роботи факультету іноземної філології за сумісництвом МНУ ім. В.О.Сухомлинського
2012-2016       старший лаборант та викладач за сумісництвом кафедри іноземнх мов Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського,

2011 – 2012    вчитель англійської мови МСШ «Академії дитячої творчості»