Профорієнтаційні заходи

Профорієнтаційні заходи у 2023-2024 н.р.:

16 жовтня викладачами кафедри спеціальної освіти спільно зі студентами 467 групи проведено профорієнтаційний захід для учнів 11 класу Академії дитячої творчості м. Миколаєва. Захід організовано за ініціативи доцентів І.Середи та Н.Стельмах. Викладачі кафедри та студенти, присутні на заході, в невимушеній атмосфері познайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями професії спеціального педагога (освітня програма “Логопедія. Спеціальна психологія”), представили необхідну інформацію та відеоматеріали, відповіли на питання випускників. Колектив кафедри висловлює щиру подяку адміністрації навчального закладу і особисто класному керівнику Т.Тарасенко.

 

 

 

 

 

 

17 жовтня 2023 року колективом викладачів кафедри Спеціальної освіти проведено профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів Веселинівського ліцею.
Захід організовано за ініціативи доцента кафедри Спеціальної освіти – Кисличенко Вікторії Анатоліївни та викладача кафедри Регеди Катерини Володимирівни.
Викладачі та учні обговорили актуальні питання безбар’єрності в освіті, переваги та актуальність освітніх кваліфікацій вчитель-дефектолог і вчитель-логопед на сучасному ринку праці.
Колектив кафедри щиро дякує Пуцулай Ользі Вікторівні та Конюченко Вікторії Анатоліївні за допомогу в організації зустрічі та сподівається на плідну співпрацю в майбутньому.

 

 

 

 

 

20 жовтня 2023 року  колективом викладачів кафедри Спеціальної освіти проведено профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів Котляревського ліцею Шевченківської сільської ради Миколаївської області. Викладачі кафедри та студенти, присутні на заході, в невимушеній атмосфері познайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями професії спеціального педагога (освітня програма “Логопедія. Спеціальна психологія”), представили необхідну інформацію та відеоматеріали, відповіли на питання випускників. Захід було організовано за ініціативи доцента кафедри Середи Ірини Валераївни та інших викладачів кафедри.