«Комунікативне лідерство»

«Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма національного організування» Іван Огієнко.
7 листопада наші студенти й викладачі отримали чудову нагоду прослухати «гостьову» лекцію Олени Гузар, канд. філол. н., доцента, керівника Центру професійного розвитку та лідерства національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Лекторка відгукнулася на запрошення кафедри української мови і літератури й провела онлайн-заняття з актуальної теми – «Комунікативне лідерство».
Олена Володимирівна ознайомила присутніх із фрагментами розвитку комунікативного лідерства шляхом визначення спілкування й комунікативної компетентності як частини професійної компетентності; окреслила домінантні риси особистості для роботодавців, а також розкрила основи успішного спілкування.
Наприкінці лекції слухачі виразили вдячність доповідачці за пізнавальну інформацію й своє бажання до подальшої співпраці. Безперечно, осмислення взаємодії комунікації та суспільства є важливим для формування ключових компетентностей майбутніх педагогів!