Онлайн інструктаж з правил поведінки з вибухонебезпечними предметами для студентів і викладачів

10 листопада 2023 р. фахівці Данської ради у справах біженців (DCR) провели онлайн-сесії в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського. Зокрема інструктор з інформування про мінну небезпеку Олександр Стасів зустрівся із викладачами кафедри української мови і літератури та студентами спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)». Інструктор розповів про вибухонебезпечні предмети, різновиди мін, алгоритми безпечної поведінки при виявленні небезпеки, індикатори замінованих територій; звернув увагу на типові локації, де можуть бути вибухонебезпечні предмети; наголосив, що знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають лише спеціально підготовлені фахівці.
Сесія відбулася за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.