«ЛітСвіт: про літературу і не тільки…»: зустріч студентів з миколаївською письменницею Анною Софіною

9 квітня 2024 року відбулась віртуальна зустріч з миколаївською письменницею, володаркою спеціальної відзнаки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова 2020», Анною Софіною. Зустріч проходила у рамках циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…», організована Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою.
До заходу долучилися студенти І-V-го курсів філологічного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського, які отримали справжню насолоду від спілкування із сучасною авторкою. Кожен учасник мав нагоду поставити запитання Анні Софіній, дізнатись про її літературні вподобання, дитячі мрії, захоплення і мотивацію до творчості.
Укотре подарунки за найцікавіші запитання отримують наші студентки: цього разу вітаємо Наіну Дімірову, студентку 316 гр., із чудовим подарунком від авторки – збірка «Демони бажань».
Особлива подяка пані Анні Трокай за організацію заходу!