Співпраця кафедри спеціальної освіти з медичним центром ДРУ ЦКРДІ «Мрія»

10.10.2024 року медичний центр ДРУ ЦКРДІ «Мрія», структурний підрозділ державної реабілітаційної установи, який зосереджує свою роботу на надані дітям послуг з медичної та фізичної реабілітації; ранньої, соціальної та психолого-педагогічної реабілітації дітей з інвалідністю, їх професійної орієнтації, гостинно запросив викладачів та студентів кафедри спеціальної освіти МНУ імені В.О.Сухомлинського на день відкритих дверей. Увазі викладачів та студентів було представлено урочисту частину,екскурсію по Центру реабілітації, майстер класи для дітей спільно із партнерами заходу КУ «ІРЦ №1» ММР.
Приємно усвідомлювати, що серед ведучих заходу була співробітниця медичного центру, випускниця нашого вишу, спеціальності 016 «Спеціальна освіта». Переконані, що наша робота з підготовки висококваліфікованих фахівців актуальна й цінна! Працюємо надалі – наближаємо перемогу!