МІЖНАРОДНА МІЖДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ / INTERNATIONAL INTERDISCIPLINARY SCIENTIFIC & PRACTICAL CONFERENCE

6-7 жовтня 2017р. за ініціативи кафедри української мови і літератури та кафедри перекладу у Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбулась Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Комунікативний дискурс у полікультурному просторі». Під час реєстрації в холі МНУ імені В.О.Сухомлинського учасники конференції ознайомилися з виставкою наукових здобутків організаторів конференції.
Формат конференції передбачав пленарне засідання, роботу секцій, круглий стіл «Сучасна картина світу в контексті полікультурної комунікації» та презентація наукової літератури. Дискусійні питання обговорили близько 300 науковців із 50-ти вищих навчальних закладів різних міст України та зарубіжних країн (Польща, Німеччина, США, Ірак, Китай, Болгарія, Азербайджан, Росія).