Шляхами українських героїв

Висловлювати шану до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави доречно не тільки у свята. Саме тому 30 жовтня студенти 356 групи факультету іноземної філології провели захід “Шляхами українських героїв”. Підготовлені студентами відеопрезентації відобразили бойові шляхи воїнів, що боронять рідну землю на сході України: доброволець Олександр Терещенко, старший солдат 72 механізованої бригади Олександр Калиновський, капітан, командир окремої 93 бригади, Герой України Сергій Колодій, лейтенант, Герой України Роман Набєгов – їхні історії не залишили байдужими жодного присутнього. Постаті, які уособлюють в собі мужність і героїзм оборонців, надзвичайну любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі є взірцем реального дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Саме такий месендж відправили учасники заходу усім нам. Слава Україні! Героям слава!