Вебінар Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

On November 24, students and university teachers of the English Language & Literature Department (the Faculty of Philology, MNU V.О. Sukhomlynskyi) took part in the webinar on the functioning of the OSCE Special Monitoring Mission in Ukraine. International monitoring officers Mr. Fredrik Lindblad and Mr. Stephen Ford introduced the main tasks of the organization and working objectives of the Kherson OSCE SMM Group in Southern Ukraine to the participants.
Students took part in the discussion on the issue of United Nations Security Council Resolution 1325 “Women. Peace. Security ”, adopted 20 years ago to highlight the significant role of women in conflicts prevention and resolution and to involve them into the equal participation in brining peace.
24 листопада студенти та викладачі кафедри англійської мови і літератури філологічного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського взяли участь у вебінарі щодо діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Міжнародні спостерігачі пан Фредрік Ліндблад та пан Стівен Форд ознайомили учасників вебінару с основними завданнями організації та видами діяльності Херсонської групи СММ ОБСЄ на півдні України.
Студенти взяли участь в обговоренні Резолюції 1325 Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй «Жінки. Мир. Безпека», ухваленої 20 років тому з метою підкреслити важливість ролі жінок у запобіганні конфліктам і в їхньому розв’язанні, а також закликати до рівної участ