До 150-річчя від дня народження Лесі Українки!

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Творчість Лесі Українки – нове пафосне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця.
Кафедра української мови і літератури цьогоріч об‘єднала обдаровану молодь, яка, змагаючись за перемогу у V (ювілейному) конкурсі творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…», віддала шану одній із найвагоміших постатей в історії української літератури.
Понад 150 учнів із різних регіонів Миколаївщини присвячували видатній українській поетесі свої поетичні й прозові твори, публіцистичні статті, фото й відеопроєкти, створювали оригінальні комп‘ютерні презентації тощо.
Вітаємо переможців конкурсу творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…»-2021 й бажаємо якнайповніше розкривати свій творчий потенціал у майбутніх проєктах!Возможно, это изображение (1 человек и текст)Возможно, это изображение (стоит)Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек и стоит)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)