Підготовка до ЗНО з англійської мови триває!

13 березня 2021 року викладачами кафедри англійської мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського було проведено чергове заняття на онлайн курсах з підготовці до ЗНО з англійської мови. Заняття було присвячено такому виду мовленнєвої діяльності, як “Writing. Formal and Informal letters”. Кандидат педагогічних наук, старший викладач Щербакова О.Л. і викладач Нікіфорчук С.С. звернули увагу старшокласників на вимоги до написання власного висловлювання, знаки пунктуації, типові помилки під час написання власних висловлювань і критерії оцінювання. На практиці було відпрацьовано декілька прикладів. Конкурсанти брали активну участь в обговоренні типових помилок, яких часто припускаються учні, і звертались з проханням пояснити правила. Наступне заняття відбудеться 10 квітня об 11.00. Нагадуємо, що пробне ЗНО з англійської мови відбудеться 20 березня 2021 року. Встигніть зареєструватись! Чекаємо на Вас!Возможно, это изображение (Елена Щербакова и текст «10:56 с6 13 марта AA избранн избранное избранное meet.google.com Google Meet Introduct... избранное G поиск Goo... M входящие (... x Meet-. djmangouste@gmail.co сменить аккаунт подготовка до зно. письмо сейчас на встрече: вероника ларина 1 ольга борисова присоединиться показать»)Возможно, это изображение (3 человека, в том числе Елена Щербакова и текст «12:03 13 марта AA избранн избранное * избранное meet.google.com An ntroduct... избранное поиск Goo... и также на связи ира ефимова входящие (... o)10 x Meet- вы 12:03 ...ларинамаргарита ларина маргарита A анастася марковська M максим копейка анастасиязолотова анастасия золотова 4 DANKA сущенко виолетта вероника ларина подготовка до зно. письмо ольга борисова начатьпоказ показ»)Возможно, это изображение (1 человек и текст)Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст «для попередньой ресстрацй необхдно заповнити форму за зразком: 1. призвще, ¡м'я по батьков. 2. № школи, клас. 3. 3 якого предмету бажаете скласти зно. онлайн або аудиторно (вказати). 5. спецальнсть, за якою плануете навчатись. 6. контактний телефон, e-mail. заявки для проходження пробного зно 3 англйськой мови надсилати до 15 березня включно на e-mail: shevchenko2011@gmail.com заявки для проходження пробного зно 3 украйнськой мови надсилати до 22 березня включно на e-mail: kaf.lit2015@ukr.net»)Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)