Семінар із підготовки учнів миколаївських шкіл до складання ЗНО з англійської мови: використання мови

Використання мови в різних життєвих та навчальних контекстах є важливим аспектом підготовки молоді до вступу в заклади вищої освіти та досягнення важливих життєвих та кар’єрних цілей. Тож, 26 листопада 2021 року відбувся тренінг за участі викладачів кафедри загальної та прикладної лінгвістики для учнів старших класів закладів середньої освіти м. Миколаєва, на якому майбутні абітурієнти мали можливість попрактикуватися у виконанні різних вправ та активностей з використання мови. Невимушена й дружня атмосфера заходу сприяли досягненню поставлених цілей та заохотили учасників до продовження діяльності з саморозвитку для успішного вступу в ЗВО.