Онлайн зустріч з майбутніми студентами

22 листопада 2021 року відбулася онлайн зустріч студентів 446 групи філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського з учнями 10-11 класів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Студенти спеціальності Середня освіта. Англійська мова і література Ляхвацька О., Колоколова І., Бугайова В. розказали майбутнім абітурієнтам про своє навчання на факультеті, важливість знання англійської мови для їхньої подальшої професійної діяльності. На зустрічі були представлені відеопривітання колишніх випускників, які поділились своїми кар’єрними здобутками завдяки знанням англійської мови, що одержали на рідному факультеті. Студенти 446 групи запросили старшокласників Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 взяти участь у пробному аудіюванні з англійської мови, що відбудеться 27 листопада о 10.00 онлайн, основною метою якого є підготувати майбутніх абітурієнтів до ЗНО з англійської мови. Дякуємо Бандалет О.О. за приємну зустріч! Бажаємо Вам, шановна Ольга Олександрівно, і вашому педагогічному колективу міцного здоров’я, натхнення і нових професійних здобутків!