Пробне аудіювання з англійської мови

11 грудня 2021 року викладачі кафедри англійської мови і літератури філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського провели пробне аудіювання з англійської мови для учнів 10-11 класів Миколаївського морського ліцею. Основною метою заходу було ознайомити майбутніх абітурієнтів з трьома рівнями складності завдань з аудіювання, що передбачені на ЗНО з англійської мови. На прикладі діагностичного тесту було роз’яснено як виконувати кожне з трьох видів завдань з аудіювання і практичний тест учні виконували самостійно. Старшокласники активно працювали, ставили запитання. Дякуємо керівництву Миколаївського морського ліцею за активну співпрацю. Пробне аудіювання з англійської мови провели к.п.н., доц. Добровольська Л.С., викладачі Нікіфорчук С.С., Кордюк О.М., к.п.н., ст. викладачі кафедри англійської мови і літератури Щербакова О.Л., Шевченко І.В.