Онлайн-семінар із підготовки учнів старших класів до складання НМТ з англійської мови: робота з текстом

11.03.2023р. викладач кафедри германської філології Майборода Р.В. провела онлайн-семінар із підготовки учнів старших класів з м. Очаків до складання НМТ з англійської мови: робота з текстом. Мета даного заходу полягала у формуванні механізмів усвідомлення учнями стратегій виконання різних типів стандартизованих тестових завдань та у формуванні алгоритму їхнього виконання. Працюючи з текстами, викладач підібрала для практичного опрацювання завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на визначення правильності/неправильності твердження, завдання на встановлення пропусків у тексті.  Всі тестові завдання були підібрані за автентичними зразками літературного мовлення, що відповідають сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеного у шкільній навчальній програмі. Абітурієнти проявили себе активними та вмотивованими, зацікавленими у виконанні запропонованих вправ та вдумливими при аналізі допущених помилок.