Педагогічну практику з української мови розпочато

01 лютого 2022 року відбулася настановча онлайн-конференція з виробничої практики студентів 4 курсу спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)» під загальним керівництвом проф. А.Л.Ситченка, д.пед.н. Л.В.Рускуліс. Мета виробничої педагогічної практики – сприяти формуванню в студентів фахових компетентностей на основі здобутих теоретичних знань та зв’язку їх із практичними вміннями й навичками професійної діяльності, підготувати студентів до самостійного й ефективного виконання фахових функцій учителя української мови і літератури в сучасному закладі загальної середньої освіти в системному зв’язку з іншими навчальними та виробничими практиками, передбаченими навчальним планом та освітньою програмою фахової підготовки зі спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.