Навички ефективної комунікації

20 травня 2022 року доцент кафедри іноземних мов Каленюк Світлана Олександрівна провела онлайн-тренінг для учнів 10-11 класів “Навички ефективної комунікації”.

Комунікаційні навички — найнеобхідніші навички у дорослому житті. Тим, хто вміє швидко знайомитись, викликати прихильність людей до себе, будувати “правильне” оточення навколо себе — відкриті двері в успішне майбутнє.

На заході розглянули такі складові комунікації:

• пошук спільних інтересів;
  • толерантність у спілкуванні;
  • конструктивна критика;
  • самопрезентація;

Запрошені отримали теоретичні знання з теми та мали змогу на прикладі реальних кейсів міжособистісної взаємодії дізнатися, як справити гарне враження на співрозмовника, говорити переконливо, екологічно виходити зі сварки та як долати страхи та перешкоди у спілкуванні.

Щиро віримо, що набуті знання та навички під час онлайн зустрічі дійсно полегшать міжособистісну комунікацію учнів, а також підвищать її ефективність на всіх рівнях.