Обирай своє майбутнє сьогодні!

26 травня 2022 року відбулася зустріч викладачів кафедри англійської мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського зі старшокласниками Гур’ївської, Баловненської і Себинської ЗЗСО. Майбутнім абітурієнтам було повідомлено про спеціальність Середня освіта. Мова і літераура (англійська), за якою вони можуть навчатися на філологічному факультеті, важливість знання англійської мови для сучасного фахівця, про міжнародні проекти, в яких викладачі кафедри беруть участь. У заході брали участь викладачі кафедри англійської мови і літератури: к.п.н., доц. Добровольська Л.С., к.п.н., доц. Садова А.Ю., к.п.н., ст.викладач Шевченко І.В., к.п.н., ст. викладач Щербакова О.Л. Щиро дякуємо нашій шановній колезі Вовченко Світлані Леонідівні за співпрацю і приємну зустріч. Бажаємо Вам і вашим колегам здоров’я, наснаги, нових творчих здобутків, а саме головне миру. Дякуємо ВАМ!!!!))))