«Мужність і слава крізь віки»

14-го жовтня, вся Україна відзначає державне свято – День захисників і захисниць України, з метою залучення уваги до зміцнення єдності українців та підтримку всіх демократичних миролюбних сил у світі, для консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України. Тому напередодні державного свята була проведена патріотична година на тему “Мужність і слава крізь віки”.
Метою заходу було сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України. Залучені до заходу були студенти філологічного факультету різних груп. На онлайн-заході була представлена презентація книжок про тяжку долю людей, які стали свідками та жертвами агресії Росії з 2014 року по сьогоднішній день. Тому вшануймо всіх захисників та захисниць нашої землі та пам’ятаймо про те, що ми – майбутнє України.
(Олена Ляхвацька, студентка 546 групи)