Міжнародний день миру

Міжнародний день миру, також офіційно відомий як Всесвітній день миру, є схваленим ООН святом, яке відзначається щорічно 21 вересня. На честь цього дня викладач кафедри германської філології Нікіфорчук Світлана Сергіївна, куратор 236 групи,провела тематичний захід зі студентами 236 групи, основна мета якого – показати, наскільки важливим святом День миру є для України. Він присвячениймиру у всьому світі, а саме відсутності війни танасильства, які можуть бути спричинені тимчасовимприпиненням вогнюв зоні бойових дій для доступугуманітарної допомоги.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидшу перемогу України у війні, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресора. Студенти 236 групи разом з викладачем підготували презентації та відео про історію виникнення цього свята, як воно святкується в англомовних країнах та яке значення має для України на сьогоднішній день.

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і міцного здоров’я.

Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!