Круглий стіл до 110-річниці заснування МНУ імені В.О. Сухомлинського

Тривають заходи присвячені 110 річниці заснування МНУ і 105 річниці з дня народження Василя Сухомлинського. Студентка 6 курсу 646 групи Ірина Боднар  провела круглий стіл зі студентами – магістрами природничого та філологічного факультетів. Під час круглого столу студенти поділилися історичними віхами в становленні та розвитку університету. Студенти філологічного факультету доповіли як ідеї Василя Сухомлинського втілюються в освітній процес. Студенти природничого факультету відмітили необхідність інтеграційних процесів нашого університету в європейський простір.  Проведений захід є невід’ємною складовою виховного процесу та формування професійних компетенцій в історичному контексті розвитку університету.