Онлайн захід до Міжнародного дня боротьби проти фашизму, расизму та антисемітизму

Викладач кафедри германської філології Нікіфорчук Світлана Сергіївна разом зі студентами груп 236 та 346з провела захід з приводу Міжнародного дня боротьби проти фашизму, расизму та антисемітизму.

Щороку, 9 листопада, за рішенням ООН у всьому світі цей день відзначається як день боротьби з проявами фашизму, ксенофобії та антисемітизму. Ця ініціатива започаткована Міжнародною мережею проти расизму UNITED, яка об’єднує понад 500 організацій із 49 країн.

Тема боротьби з фашизмом, расизмом та антисемітизмом є найактуальнішою в сьогоднішньому світі. Разом зі студентами були обговорені історичні події цих страшних проявів, а також дискутували з приводу війни в Україні та Ізраїлі.

Сьогодні Україна зійшлася у кривавому герці з нащадком фашизму у його найгіршому прояві – рашизмом.

Сьогоднішня пам’ятна дата – це вже не просто нагадування, це закарбовування на живому тілі нації уроків історії, що не були вивчені та засвоєні належним чином…