Коуч-семінар для старшокласників Миколаївського ліцею №58

23 листопада відбулося чергове засідання наукового товариства Миколаївського ліцею № 58 за участі доцента кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського А. Гурдуза. Юні науковці презентували проміжні результати своїх досліджень, а також поділилися планами на майбутнє, отримали практичні поради від запрошеного фахівця щодо організації наукової роботи, змістових складників процесу дослідження та власне вибору професії. Дружня атмосфера зустрічі сприяла продуктивності проведеному в її форматі коуч-семінару доцента «Науково-дослідницька діяльність ліцеїста → студента-філолога МНУ імені В. О. Сухомлинського», упродовж якого були висвітлені переваги й перспективи навчання на спеціальності «Українська мова і література» в МНУ імені В. О. Сухомлинського, щаблі професійного зростання майбутніх філологів. Цей захід продовжив багаторічну співпрацю кафедри української мови і літератури на ліцею № 58, випускники якого вже не раз ставали випускниками і нашої спеціальності.
Наукові дебюти – зерна майбутніх плодів, тому підтримці саме початківців наша кафедра завжди приділяла велику увагу. Щиро дякуємо шановній учительці української та зарубіжної літератури, вчительці-методисту Ларисі Миколаївні Дмитрієвій за можливість цієї зустрічі та мудре керівництво науковою діяльністю майбутніх філологів!