ВИПУСК МАГІСТРІВ-2018

Шановні випускники факультету іноземної філології! Вітаємо вас з отриманням дипломів магістра! Зараз ви тримаєте у своїх руках документ про повну вищу освіту – квиток у майбутнє. Диплом магістра є перепусткою у світ професійного зростання та наукових пошуків.
Пам’ятайте свою alma mater, у стінах якої ви провели чудові роки студентського життя, отримали необхідні знання, навички та досвід, зустріли своїх найліпших друзів, реалізували себе у науковій, громадянській та творчій діяльності. Ми, викладачі факультету, сподіваємося, що зробили усе, щоб ваші студентські роки були максимально насиченими і незабутніми.
Бажаємо вам успіхів, впевненості у своїх силах, творчого натхнення, нових звершень та високих професійних досягнень!