Мовно-літературний тренінг для старшокласників

Кафедра української мови і літератури МНУ імені В.О. Сухомлинського підтримує наукові та навчальні зв’язки із закладами загальної середньої освіти Миколаївщини. Так, 30 листопада цього року викладачі разом із магістрантами організували онлайн-зустріч з 11-класниками Миколаївського ліцею №5 «Мовно-літературний тренінг» (модератор – доц. І.Г.Родіонова), під час якого ознайомили учнів із перевагами навчання на спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література), окреслили можливості майбутнього професійного розвитку, які надає означений фах. Звичайно, не обйшлося й без креативу від наших студентів магістратури, які підготували візуальний супровід до своїх мовно-літературних пізнавальних цікавинок і запропонували слухачам розв’язання інтерактивних завдань. Дякуємо вчителю української мови і літератури Сотник В.М. за сприяння у проведенні профорієнтаційного заходу. Адже свідомий вибір професії – це запорука майбутнього успіху!