Лекція-доповідь «Вивчення творчості Тараса Шевченка крізь призму медіадидактичних концепцій»

У межах проведеної кафедрою української мови і літератури Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Тарас Шевченко і виклики сьогодення: постать, рецепція, роль» особливий інтерес серед студентів викликала доповідь «Вивчення творчості Тараса Шевченка крізь призму медіадидактичних концепцій» кандидата філологічних наук, доцента кафедри журналістики та філології ПЗВО «Міжнародний класичний університет ім. Пилипа Орлика», випускника нашої спеціальності Грищенка Олександра Володимировича, який представив оригінальні прийоми і форми використання медіа у шкільному вивченні літератури, ознайомив із сучасними інтерпретаційними концепціями, що активізують самостійну діяльність учнів та студентів до дослідження творчого доробку Т.Г. Шевченка; поділився власним досвідом, зокрема у використанні потужного потенціалу медіаджерел, строкатого інформаційного контенту для поглиблення зацікавленості молоді мистецтвом слова та активації емоційно-ціннісного естетичного діалогу: читач – художній текст.

Вдячні шановному доповідачеві за цікаву доповідь !