Відкрита лекція доцента кафедри спеціальної освіти Вікторії Кисличенко «Афазія, класифікація форм афазіі»

🧑‍🎓17.04.2024 р. відбулася відкрита лекція доцента кафедри 016 “Спеціальна освіта” Кисличенко Вікторії Анатоліївни з дисципліни «Логопедія і неврологічні основи логопедії» зі студентами IV курсу.
Лекція на тему «Афазія, класифікація форм афазії»  відповідає усім вимогам до вузівських лекцій та прочитана на високому науково-методичному рівні. Викладач продемонструвала гуманну, демократичну позицію, досконалу педагогічну техніку – важливу складову високої педагогічної майстерності.
Задля кращого усвідомлення матеріалу лекції, складні теоретичні положення повторювалися лектором в різних варіантах тлумачення та роз’яснення.
Студенти працювали переважно в зоні найближчого розвитку, оскільки їм доводилося вирішувати складні завдання, долати пізнавальні труднощі для засвоєння складного матеріалу.