Є мова – є нація!

Щорічно 24 травня відзначається День слов’янської писемності та культури, в цей день вшановується пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. З цієї нагоди викладачами кафедри української мови і літератури проведено захід «Є мова – є нація», в межах якого студенти спеціальності «Українська мова і література» обговорили мовознавчу діяльність Бориса Антоненка-Давидовича та Михайла Жовтобрюха, зокрема розповіли про роль Б. Антоненка-Давидовича у боротьбі за культуру української мови, описали його досвід у формуванні мовної та національної свідомості, проаналізували наукову спадщину М. Жовтобрюха, презентували його діяльність у дослідженні мови української преси.
Підсумком заходу стала інтерактивна вікторина, переможниця якої – студентка 416 групи Каріна Гончаренко.
Щиро дякуємо за плідну роботу!