Виховний захід присвячений 111-й річниці з Дня заснування Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського

3 жовтня 2024 року зі студентами 236(а) та 236 (п) груп, філологічного факультету була проведена кураторська година присвячена  111-й річниці з дня заснування Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та 106-й річниці з дня народження В.О. Сухомлинського. Студенти ознайомилися з історією університету, прослухали гімн Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського а також заглянули за куліси студентського життя минулих років. Студенти Поліна Горбун, Федір Івічук та Ігор Солотков підготували цікаві факти з життя видатного педагога та письменника Василя Олександровича Сухомлинського та основні принципи його виховання. Також на занятті з «Практичного курсу англійської мови» студенти 236(а) та 236 (п) груп, філологічного факультету обговорювали основні принципи, ідеї та правила виховання Василя Олександровича Сухомлинського.