«ЛітСвіт: про літературу і не тільки…»

1 жовтня 2024 року відбулася онлайн-зустріч з Євгенією Кужавською – українською письменницею, авторкою роману «Зеров. Поховальний промовець», співавторкою захопливих романів «Справа №…» із серії «Історичний детектив», дослідницею історії Києва початку ХХ століття, блогеркою… Особливо приємно було дізнатися учасникам зустрічі, що Євгенія родом із Миколаївщини, випускниця філологічного факультету нашої Аlma mater.
Ця віртуальна зустріч проходила у рамках циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…», організованого Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою. У заході взяли участь студенти 3, 4-го курсів філологічного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського, які отримали дійсну насолоду від спілкування з сучасною авторкою і надзвичайно приємною співрозмовницею. Кожен учасник мав можливість поставити запитання щодо творчості Євгенії, дізнатись більше про її авторський детективний курс та відкрити окремі секрети дивовижно сплетених реальних історичних подій із фентезійними. І, звичайно ж, отримати у подарунок книгу з автографом за найцікавіші питання.
Вітаємо Гуцол Анну, студентку 316 групи, із перемогою!
Особлива подяка пані Анні Трокай за організацію заходу!