«Корифеї філологічної думки МНУ імені В.О. Сухомлинського»

04.10.2024 року, напередодні Дня працівників освіти, студенти та викладачі кафедри української мови і літератури зібралися для вшанування пам’яті людини, яка стала справжнім наставником для багатьох поколінь випускників філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, – Алли Петрівни Супрун.
Про Аллу Петрівну згадували, як про мудру порадницю, яскраву особистість, майстриню влучного слова. Її порівнювали з кометою, яка завжди «горіла» справою сама і вміла запалювати інших. Говорили про мовознавчий доробок філологині, аналізували її авторські «студентофразеологізми».
Щемлива зустріч-спогад стала початком циклу засідань дискусійного клубу «Корифеї філологічної думки МНУ імені В.О.Сухомлинського». Тож далі буде!