НОВА ЗУСТРІЧ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

19 жовтня 2017 року на факультеті іноземної філології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського відбувся черговий семінар програми професійного розвитку з методики викладання англійської мови «American English Webinar Series 7» за підтримки Державного департаменту США. Семінар, в якому взяли участь викладачі університету, студенти-магістранти та вчителі шкіл міста, був присвячений темі «Presenting Ideas through Digital Storytelling in the English Classroom». Координатором і ведучим програми є спеціаліст-стипендіат програми викладання англійської мови Державного департаменту США, учасник Програми академічних обмiнiв імені Фулбрайта Луїс Переа. В ході зустрічі учасники ознайомилися з досвідом провідних американських фахівців в галузі методики викладання англійської мови, поділилися власним досвідом, обговорили можливості впровадження здобутих знань у навчальний процес.