НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ УНІВЕРСИТЕТУ 2017 – РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

8 лютого 2018 року в МНУ імені В.О.Сухомлинського відбулась звітна науково-практична конференція “Наукові дослідження університету 2017 – результати та перспективи”. Результати наукових досліджень, здійснюваних викладачами факультету іноземної філології, представлені в наукових доповідях: “Розвиток культурного інтелекту студентів в процесі кроскультурної взаємодії в умовах глобалізації вищої освіти” (Керівник: доктор педагогічних наук, професор Солодка А.К.) і “Формування професійних компетенцій майбутніх викладачів іноземних мов у процесі використання змішаної форми навчання” (Керівник: доктор філософії в галузі освіти, доцент Мироненко Т.П.). Після обговорення доповідей учасники конференції ознайомилися з науковими здобутками професорсько-викладацького складу факультету за результатами досліджень.