До Дня захисника України

Золото осені засліплює очі… І сльози… П’ятий рік сльози в день Покрови… Спочатку сльози суму та болю – від втрачених життів на фронті, від горя матерів, жінок, дітей, що не дочекалися…Далі, далі сльози гордості – за націю, за народ, за хлопців, які, не ламаючись, продовжують боронити наш із вами спокій! 12 жовтня студенти факультету іноземної філології завітали до військової частини 79-ї окремої десантно-штурмової бригади із вітаннями та словами щирої вдячності героям, людям, які попри тяжкі випробування не втратили своєї «справжньості». Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері, з піснями і жартами, з теплими розмовами, від яких й досі щемить…. ВОНИ надзвичайні, ВОНИ гідні шани й поваги за те, що завдяки ЇМ ми маємо можливість жити, вчитися, творити!