СТИПЕНДІАЛЬНІ ПРОГРАМИ DAAD

01 листопада 2018 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського відбулась презентація стипендіальних програм та літніх мовних шкіл DAAD. Презентацію програм провела лектор DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst – Німецька служба академічногообміну) Ніна Креєр. Студенти кафедри германської філології та перекладу дізналися про можливість отримання стипендій DAAD для відвідування мовних літніх курсів на базі німецьких університетів. Лектор Ніна Креєр розповіла про умови отримання стипендій, а також ознайомила студентів із пакетом необхідних для подання на курси документів і особливостями їх написання.
Після інформаційної частини відбулось тестування з німецької мови OnSet. Студенти перевірили рівень володіння німецькою мовою та отримали сертифікат міжнародного зразку для участі у освітніх німецьких програмах та проектах міжнародного рівня.
Організатор заходу: Коваленко О.В. – викладач кафедри германської філології та перекладу.