МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР  «Language Research and Teaching Methodology in Ukraine»

09 листопада 2018 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського відбувся міжнародний науково-методичний семінар «Language Research and Teaching Methodoligy in Ukraine» за підтримки Державного департаменту США в Україні.
Тренінги та майстер-класи в рамках розширеного семінару проводили учасники програми «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіати Державного департаменту США (English Language Fellow Program) Luis Perea (Україна, Миколаїв), Francisco Resto (Sloviansk, Ukraine). Викладачі, магістранти та студенти факультету іноземної філологі презентували результати спільних наукових досліджень: проф. Солодка А.К., доцент Шевченко І.В., викладач Олена Рудичик, магістранти Юлія Шептицька, Олена Чаус, Анастасія Чернега, Олена Демчук, Карина Заткальницька, Тетяна Сербіна, Вікторія Назаренко, Оксана Дашко, Ольга Нестеренко, Тетяна Лозенко, студентки ІІI курсу Світлана Кушніренко та Зоя Оганесян, студентка IV курсу Наталія Романчук. Тематика семінару відрізнялась великою різноманітністю і охоплювала найактуальніші питання дослідження мови та методики її викладання: “Codeswitching & Code Mixing: Linguistic Realities of Bilingualism”, “Ukrainian, Russian and English: How compliments and politeness are used in these 3 languages”, “Using Videos in the ESL Classroom”, “Reading Strategies”, “Minimalism in Ann`s Taylor`s Novels”, “The Midland Dialect of Great Britain and its Peculiarities”, “Creative Writing”, “Using Drama and Improvisation in the ESL Ukrainian Classroom” тощо.
Захід відбувся за ініціативи викладачів та студентів кафедри англійської мови та літератури, модератори: завідувач кафедри англійської мови та літератури проф. Мироненко Т.П., доц. Добровольська Л.С. Учасниками семінару стали понад 50 вчителів міста та області, магістрантів та студентів.
Організатори заходу висловлюють щиру подяку всім учасникам за плідну роботу!