МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

09 вересня 2019 року за ініциативою Вітовського центру зайнятості відбулася зустріч із учнями 9-11 класів Лупарівської і Галициновської ЗЗСО I-III ступеней м.Миколаєва. Ірина Шевченко, доцент кафедри англійської мови та літератури, презентувала спеціальності факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського та ознайомила старшокласників з умовами вступу у 2020 році. Після презентації зі старшокласниками був проведений майстер-клас “Let’s listen!”, основною метою якого було адаптувати майбутніх абітурієнтів до аудіювання, що передбачено у ЗНО з англійської мови. Майстер-клас проходив у лінгафонному кабінеті Галициновської школи. Старшокласники активно працювали, ставили запитання. Висловлюємо щиру подяку Савун Ірині, відповідальній за профорієнтаційну діяльність у Вітовському центрі зайнятості, директору Галициновської ЗЗСО I-IIIступеней Кондратюк В.М. за цікаву зустріч і активну співпрацю!