ДЕНЬ ЄВРОПИ-2018

19 травня 2018 року у Миколаєві проходили урочистості до Дня Європи. Вже за традицією перша половина Дня Європи розпочалася із зустрічі студентства з міським головою Олександром Сєнкевичем та представниками Генеральних Консульств. В цьому році косул-радник Генерального Консульства Республіки Болгарія в Одесі Тодор Вітєв та радник з економічних питань Генерального Консульства Румунії в Одесі Валентин Мамант поспілкувались з молоддю та заклали Алею Європи в університетському сквері зі студентами МНУ імені В.О. Сухомлинського. Модератором заходу стала Вікторія Романенко, заступник голови студради університету, студентка 706а групи факультету іноземної філології.
Урочистості до Дня Європи завершились парадом країн Євросоюзу та святковим концертом. Студенти факультету іноземної філології разом із представниками інших факультетів МНУ імені В.О.Сухомлинського брали участь у параді та представляли країни Євросоюзу – Німеччину та Угорщину. Наші студенти гідно продемонстрували національний одяг, культуру, звичаї та традиції Німеччини та Угорщини.